CMR05F331FODR datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    CMR05F331FODR
  • Описание
    Mallory Sonalert Products CMR05F331FODR Product Category: Mica Capacitors Capacitance: 330 pF Tolerance: 1 % Voltage Rating: 500 V Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Temperature Coefficient: 0 PPM / C, 70 PPM / C Termination Style: Radial Product: Mica High-Reliability Dipped Capacitors Case Height: 0.39 in Case Length: 0.47 in Case Width: 5.3 mm Dimensions: 5.3 mm L x 0.47 in W x 0.39 in H Lead Spacing: 0.225 in